İçeriğe geç →

saglamart.com

Bir içerik üretimi mecrası olarak projelendirilen ve 2021 yılının Mart ayından itibaren yayın yapmakta olan SAGLAMART.COM, güzel sanatlar alanında gündem yaratan etkinlikler ve sanatçı tavırlarına ilişkin üretilen eleştiri ve yorumları ilgili kesimlerle paylaşmak üzere yayındadır. Kültür ve sanat ortamını bilgilendiren dinamik bir mecra oluşturmak, bir iletişim olanağı yaratmak amacıyla hazırlanmıştır.

SAGLAMART.COM Anasayfa Düzeni 13 Temmuz 2021

SAGLAMART.COM Konu Dizini ve Kategorilere
İlişkin Sayfa Örnekleri, 13 Temmuz 2021

SAGLAMART.COM Sanatçı Sayfası Örneği, Erişim Tarihi: 13 Temmuz 2021

SAGLAMART.COM E-Bülten, No: 3, Temmuz 2021

SAGLAMART.COM E-Bülten Örneği, No: 2, Mayıs-Haziran 2021

SAGLAMART.COM E-Bülten, No: 3 Extra, Temmuz 2021

SAGLAMART.COM E-Bülten Taslağı, No: 01, Mayıs-Haziran 2021

SAGLAM; saglamartadvisory, saglamart.com, saglamartspace.com ve saglamartgallery gibi alt markalardan oluşan bir sanat projeleri ve programları geliştirme alanıdır. Kişi ve kurumlara Sanat Danışmanlığı, Küratörlük, Sanat Yazarlığı, Yayın ve İçerik Üretimi ile Sergi Yapımı gibi konularda nitelikli hizmetler sunmaktadır.

© 2021 Saglam Art Space / Izmir - London
Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi; sanat yapım, sunum ve yayıncılık konusunda talep sahiplerini bilgilendirerek bu alanda hizmet talebinde bulunanların ihtiyaçlarını karşılamak, işbirliği ve çözüm ortaklığı ya da iletişim olanağı yaratmak için hazırlanmıştır. Burada yayınlanan yazı ve görüntülerin her türlü kullanım hakkı saklıdır. İzinsiz alınıp kullanılamaz.